Jump to content

Photo

yaş sınırı

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 lilith

lilith

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Locationistanbul

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2015 - 08:29 ÖS

daha önce kimse bahsetmemiş, hayret. bu oyun için kesinlikle bir yaş sınırı olması gerektiğini düşünüyorum. konusu olsun, oyun içindeki görüntüler ya da yazılar olsun 13-14 yaşındaki kişilere göre bir oyun değil. ki, eminim evlerinde de gizli gizli oynuyorlardır. küçük "çocuk"ların erotizm içerikli oyunlar oynaması doğru da değil zaten. neyse, umarım bu konuda bir şeyler yaparlar. en azından youtube'taki gibi bir uygulama olabilir.

• RockAngel90 likes this

jvrOND.png

#2 źüќεямεи

źüќεямεи

Member

• Validating
  • PipPip
  • 29 posts
  • LocationTR1
  • World:TR1
  • Character:źüќεямεи
  • Studio:DEADLY CRIME

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2015 - 09:09 ÖS

Bu oyun yaş sınırı +16 zaten.Fakat yaşı küçük oyuncular oyuna başlamış bulunmakta.Umarım dediğiniz gibi ileri ki zamanlarda bir çalışma yapılır.Sigarada 18 yaşından küçüklerin kullanması yasak ama ben hep görüyorum 10 yaşındaki çocuk bile içiyor kuralları yasakları eziyor çoğu zaman herkes.

• Teneke and RockAngel90 like this

Posted Image

" Forum Yönetim Ekibi "

źüќεямεи

Deli

Deep Silence

Forumda Nasıl Resim Eklerim & İmza Eklerim Öğrenmek İçin Tıklayınız.

Etkinlik Gösterisi [ Yeni Başlayanlar İçin ]

Forum içerisin de rahatsız edici ya da olumsuz örnek teşkil eden konu, yorum veya kural dışı üye profiline rastladığınız da lütfen "Report" seçeneğini kullanarak bizlere iletilmesini sağlayınız. Unutmayın ki forumun düzeni ve sükuneti için sizlerin de yardımcı olması gerekmektedir.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

#3 Teneke

Teneke

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 posts
  • LocationTurkiye
  • Character:Anekdot
  • Studio:PEACE

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2015 - 10:47 ÖS

Zükermen doğru bir yere değinmiş. Sigaradan bile bile çıkarcı olan bir milletiz. 

Siz bu oyunun böyle bir şey yapacağına inanıyor musunuz? 

Ben inanmıyorum pek gelebileceğine ancak bazı web sitelerinde mevcut olan yaş sorma olayı olabilir. Eğer belirtilen yaşın altındaysanız bir daha kesinlikle siteye giriş yapamıyorsunuz. Ne yaparsanız yapın.. 

Posted Image

#4 RockAngel90

RockAngel90

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 58 posts

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2015 - 11:26 ÖS

Kesinlikle doğru adult içerikli bir oyunu 14 13 yaşındaki çocuklarını oynamasını doğru bulmuyorum bence 16 yaşından büyük müsünüz diye buton yapmalı oyun en başta kurarken.

• Deep Silence likes this

Erza-gifs-erza-scarlet-22519803-500-280.

#5 SincanLı

SincanLı

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 posts
  • LocationANKARA

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2015 - 08:44 ÖÖ

haklısınız yaşım 17 ancak oyunda sadece bahsediyor herhangi bir görsel içerik yok millet oynar ama gizlimi gizlisiz mi bilmem ama haklısınız :)

#6 Ulaş441

Ulaş441

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2015 - 11:40 ÖÖ

Gizli oynamak doğru değil oyunun oyunun yaş sınırı 16+ olduğu için küçükler oynamamalı.

#7 efesengulrs

efesengulrs

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 posts
  • LocationTurkey

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2015 - 06:05 ÖS

Belirli video sitelerinde adult içerikli videolarda olduğu gibi bir buton olması gerek (18 yaşından büyük müsünüz ?) diye.

• efesengulrs likes this
Önüne çıkana engel dersen, takılıp düşersin; basamak dersen, bir basamak yükselirsin

#8 Achelous

Achelous

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 68 posts
  • Character:Achelous
  • Studio:PEACE

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2015 - 08:40 ÖÖ

Kesinlikle doğru adult içerikli bir oyunu 14 13 yaşındaki çocuklarını oynamasını doğru bulmuyorum bence 16 yaşından büyük müsünüz diye buton yapmalı oyun en başta kurarken.

Oynamak isteyen büyüğüm butonuna tıklar yine oynar.

Doğru bir konuya değinilmiş.

• Achelous likes this

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye