Jump to content

Photo

Elmas alınamaması sorunsalı

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Dokuz

Dokuz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • World:TR3
  • Character:Dokuz
  • Studio:Alpha

Yayınlanma tarihi 19 Ekim 2022 - 10:19 ÖÖ

53szsmo.png

mdl5cag.png

eppf965.png

o2luhrs.png

Merhaba iyi oyunlar, iyi forumlar; Arkadaşlar resimlerdede görebileceğiniz üzre ödeme yöntemlerinden paysafecard'ı seçtiğimde direk ödeme başarısız ekranına atıyor. Elmas almakta sorun yaşıyorum ilk olarak bu sorunu farkettiğimde desteğe ticket attım ticket tarihinide görebilirsiniz, daha sonra tarayıcı geçmişinizi silin diye bir geri dönüş aldım  :) farklı tarayıcı, önbellek temizleme gibi çözümleri denedim ama hala aynı hatayı almaktayım, sonrasında destek ilgili departmana sorunu ilettlik cevap bekliyoruz diye bir geri dönüş sağladı. Ama cevabın ne zaman geleceği belli değil. Aynı takımda oynadığım arkadaşımda resimde görebileceğiniz üzre aynı hatayı almakta... Sonuç olarak bu oyunu yapan şirket şuan tr serverinden para kazanamıyor ve bu sorun çözülmüyor exp eventini elmassız geçiriyoruz, yeni sezon geldi sezon bileti alamıyoruz,  tr5 açılıcak elmas alamıyoruz sorun çözülmez ise vb...

Bu sorunu daha önce yaşayıpta çözebilen arkadaşlar var ise çözümünü belirtirse sevinirim.

Sorunun çözümü için desteğinizi talep etmekteyim...

Edited by Dokuz, 19 Ekim 2022 - 10:37 ÖÖ.

• Yasinbvcx likes this

#2 Soul

Soul

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 360 posts
  • World:TR1

Yayınlanma tarihi 19 Ekim 2022 - 07:52 ÖS

Bir çok oyuncu bende dahil kredi kartı ile elmas alımı yapamıyor sürekli ödeme başarısız hatası alıyor. Yıllardır çözülmeyen bir sorun, alternatif olarak paysafecard kullanıyorduk ama son güncelleme ile TR sunucularında malesef kullanılamaz oldu. Vpn, farklı kartlar, ülke değiştirerek euro ile elmas almaya çalışma hepsini denedim malesef hiç birisi işe yaramıyor. Sorun çözülürmü bence kısa vadede çözülmez bir sonraki güncelleme ile belki.

Soul

#3 Yasinbvcx

Yasinbvcx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Locationİstanbul
  • World:TR5
  • Character:Yasinbvcx

Yayınlanma tarihi 20 Ekim 2022 - 11:09 ÖS

Dalga falan geçiliyor sanırım bizimle, moderatörün yazdığı cevap'a bak "kısa vadede çözülmez gibi" kardeşim biz bu oyunu oynuyoruz para yatırıyoruz bizim hizmet almak hakkımız değil mi ? 

HAKKIMIZ. 

bize hizmet veremiyorsa ne hadle yeni server açıyorlar ne hadle bu TR serverine yatırım yapıyorlar keyiflerine mi yapıyorlar bu yatırımı ? bu nasıl bir işgüzarlıktır bu nasıl bir bussiness modelidir dalga geçiliyor aklımızla oynanıyor herhalde. 

Bir ödeme yöntemini bile doğru düzgün çalıştıramıyorlarsa neden Türkiye'de var bu oyun o zaman ? Hero Zero oyununda ödeme yöntemi tıkır tıkır çalışıyor bir problem yok o tarafta BBG'ye gelince mi problem var ? 

Destek ekibine yazıyorsun VPN ile çözün diyor bize en sonunda Almanya destek ekibine ticket atıp sorunu anlatacağız ki problem çözülsün, zamanında Hero Zero'da Türkiye destek ekibi bir türlü çözmek "istemediği" problemleri Almanya Desteğine yazınca nasıl anında aksiyon alınmıştı illa burada da mı aynısını yapmamız gerekiyor ? Destek ekibi problemi bildirmiyor mu aksiyon alınmıyor mu ? Düzgün bir açıklama yapılması lazım ki biz de ona göre oyunu bırakalım veya devam edelim. 

Gerçekten bu yapılan bir saygısızlıktır başka hiç bir açıklaması yoktur. 

(Soul sözlerim sana değil yönetim ekibinedir) 

• enyy likes this

#4 Soul

Soul

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 360 posts
  • World:TR1

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2022 - 05:10 ÖS

Paysafe Card sorunu çözülmüştür.

• enyy likes this

Soul

#5 Yasinbvcx

Yasinbvcx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Locationİstanbul

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2022 - 07:48 ÖS

Paysafe Card sorunu çözülmüştür.

Allah bilir kendi kendine çözülmüştür ahahaaa

• enyy likes this

#6 Yasinbvcx

Yasinbvcx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Locationİstanbul

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2022 - 11:33 ÖÖ

Elmas alamıyorduk artık zam da geliyor hiç alamayız bu oyun burada bitmiştir...

#7 Renkar

Renkar

Newbie

• Banned
  • Pip
  • 3 posts

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2022 - 05:09 ÖS

ben de bu oyunu oynamak istiyorum

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye