Jump to content

Photo

Bigbang Empire'nin üvey evlat sorunsalı :)

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Dokuz

Dokuz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • World:TR3
  • Character:Dokuz
  • Studio:Alpha

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2020 - 11:55 ÖÖ

Evet yanlış okumadınız üvey evlat sorunsalı :)

Öncelikle hatrı sayılır bir süredir aynı marka'nın oyunu olan Hero Zero oynamaktayım, hero zero'ya bu kadar yenilik ve oynanabilirlik süresi arttıran eklentiler gelirken bigbang empire hep yerinde sayıyor.Bu nedenlerden dolayı bigbang empire oynanmıyor. Haftalardır servere gelen boss'lar başarılı olmuyor yahu.

Bu oyuna gelicek eklentilerle oynanabilirlik süresi uzatılabilir ve oyuncu çekileblilir.

=>Lig:Dövüş liglerinin oyuna eklenmesi oyun içi rekabeti arttıracaktır.

=>Gece 02 sorunsalı:Tamam anlıyoruz dünya saatine göre mağaza ve görevler yenileniyor ama AYNI MARKANIN ÖZ EVLADI HERO ZERO'da neden TR saatine göre yenileniyor? Hero zeroda 00.00 yenilenme gerçekleştikten sonra bigbang empire'de yenilenme gerçekleşene kadar bütün işlerimi bitirmiş oluyorum arada 2 saatlik bir fark var.

=>MUTLULUK SEZONU!!!!!!!!=>YİNE ÖZ EVLAT HERO ZERO'YA GELEN BİR EKLENTİ ve YİNE ÜVEY EVLAT BİGBANG EMPİRE'YE GELMEYEN BİR EKLENTİ yahu bigbang empire oynayanların mutlu olmaka hakkı yokmu!? :)

=>Mesaj silememe: Arkadaşlar oyun cinsellik içerdiği için saçma mesajlar gelebiliyor mesaj silme özelliği bi oyunda neden olmaz ya ? (oladabilir karıştırdım bulamadım bilen varsa bilgilendirebilir hemen sinirlenmeyin:) 

=>Görevlerin saçma zorluğu:Arkadaşlar görevler karakterimizi geliştirmek için hadi parti'de zorlanabiliriz ama görevlerin zorluğu gerçekten saçma bırakın düellolarda parti'lerde zorlanalım bazen kolay dövüş görevi bile kaybedilebiliyor bunun mutlaka ayarlanması gerekli.

Madem beğenmiyorsun oynama veya Hero Zero oyna o zaman,Hero Zero'dan ne farkı olucak o zaman gibi saçmalıklar yazmazsanız sevinirim.

• Soul and мeнмeт like this

#2 Soul

Soul

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 360 posts
  • World:TR1

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2020 - 09:02 ÖS

Eleştiri ve önerilerinizin çoğunluğuna katılıyorum. Umarım biraz daha ilgilenilir.

Soul

#3 iamU

iamU

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Character:iamU
  • Studio:TÜRKİYE

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2020 - 11:44 ÖS

Mesaj silme olayı harika olabilir bu bir sorun bence de.

Diğer yönden saat global olarak sıfırlanıyor 'TR' sunucusuna özel değil.

Dövüş olayı ise pvp modunda rekabet mümkün ve aynı serverde şan üzerinden ikisinde de sıralama rekabeti var, bence düşünmezler.

#4 Dokuz

Dokuz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • Character:Dokuz
  • Studio:Alpha

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2020 - 12:16 ÖS

Mesaj silme olayı harika olabilir bu bir sorun bence de.

Diğer yönden saat global olarak sıfırlanıyor 'TR' sunucusuna özel değil.

Dövüş olayı ise pvp modunda rekabet mümkün ve aynı serverde şan üzerinden ikisinde de sıralama rekabeti var, bence düşünmezler.

Mesaj silme konusunda desteğin için teşekkürer :)

Global olarak sıfırlanma konusunda ise hz'de neden global olarak sıfırlanmıyor? aynı firmanın oyunu değilmi bunlar? TR sunucusuna özel yapılandırılabilir olarak düşünüyorum.

Pvp modunda rekabetin kur dolayısıyla mümkün olmadığını düşünüyorum..

#5 Soul

Soul

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 360 posts
  • World:TR1

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2020 - 06:58 ÖS

Mesaj silme den kasıt nedir tam olarak, oyunda mesajları gizleyebiliyorsunuz ayrıca başka bir oyuncuncunun mesaj atmasını engelleyebiliyorsunuz.

Soul

#6 iamU

iamU

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Character:iamU
  • Studio:TÜRKİYE

Yayınlanma tarihi 04 Aralık 2020 - 02:58 ÖÖ

Mesaj silme den kasıt nedir tam olarak, oyunda mesajları gizleyebiliyorsunuz ayrıca başka bir oyuncuncunun mesaj atmasını engelleyebiliyorsunuz.

Engellesekte mesaj orada duruyor gizlesek bile aynı. Aynı zamanda bazı kişilerinde mesajını gizlediğimiz için, gizlediğimiz mesajı gösterme seçeneğine bastığımızda o kişilerinde mesajı tekrar görünüyor. Silme olsa böyle olmaz. Bize gönderilen agresif mesajlar durabiliyor istemediğimiz şekilde ve bu yüzden gerekli bence.

Edited by iamU, 04 Aralık 2020 - 03:06 ÖÖ.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye