Jump to content

Photo

Kupa cezası ve eşya arıtmaları

kupa cezası arıtmalar

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 LustNymph

LustNymph

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 posts
  • World:TR1
  • Character:Lustnymph

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2017 - 02:26 ÖÖ

Öncelikle herkese selamlar, ben eşya arıtmasından gelen kupa cezası azaltmayı seçtim ama tam olarak ne işe yaradığını anlayamadım.. Bu ve benzeri arıtmaları açıklayan bir rehber var mı? Yoksa tecrübeli arkadaşlar lütfen açıklasın!!  

575c7a39239142f1b7955240cbd6dee8.png

#2 Yasin CCK

Yasin CCK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 200 posts
  • Character:YasinCCK
  • Studio:PEACE

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2017 - 11:25 ÖÖ

Takımınızın sahip olduğu her kupa savaşlarda gücünüzü %10 düşürüyor. Yani takımızın 4 kupası varsa savaşlara normal gücünüzün %40 düşürülmüş hali ile girersiniz.

Yüzük arıtmadan yüzde kaçlık bir arıtma bulursanız kupalardan o oranda etkinmezsiniz. Max. %30 bulabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse takımızın 3 kupası var ve arıtmadan %30 kupa arıtmalı yüzük buldunuz, savaşlara kupalardan etkilenmeden girersiniz.

Açıklayıcı bir şekilde anlatmaya çalıştım. Anlamadığınız bir kısım olursa sorabilirsiniz.
  • MyHeroo, marilyn and LustNymph like this

AnmkjB.gif

#3 MyHeroo

MyHeroo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Character:MyHero
  • Studio:PEACE

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2017 - 09:01 ÖS

mermi hasarı : örneğin +10 mermi hasarı geldi merminin gününü +10 arttırıyor.

koruma: rakipten gelen hasarı %25 azaltır.

intikam: örneğin %30 intikam arıtmanız var kritik darbe aldınız %30 ihtimalle sonraki saldırıda 2 kez üst üste vurursunuz.

mermi koruması: mesela %10 mermi koruması arıtması var %10 ihtimalle rakipten gelen mermi hasarını %75 azaltır.

çifte saldırı: adında anlaşıldığı gibi ard arda 2 saldırı hakkı veriyor belirli bir ihtimalle.

hayatta kalma : ölümcül darbe yanı rakibinizin size son vurduğu an canınız 1 e gelir dövüşe devam edersiniz.

kritik hasar : belirli bir ihtimalle verdiğiniz kritik hasar %50 artar.

sersemletme: belli bir ihtimalle rakibin 1 vuruşu savuşturuluyor rakip sersemletiliyor.

kritik savunma: rakibin vurduğu kritik darbenin hasarını azaltır.

kupa cezasını yasın abi detaylı olarak açıklamış.

Bende kendi bildiğim arıtmaları elimden geldiğince açıklamaya çalıştım aralarında anlayamadığınız varsa tekrar açıklayabilirim.

• Yasin CCK and marilyn like this

MYHERO

#4 Belo

Belo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Character:belo
  • Studio:FIGHT FOR FREEDOM

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2017 - 02:12 ÖÖ

Özel Arıtmaların kötü yanı zor Yetenek Görevlerinde ihtiyacımız olan statları yakalayamamıza neden olmasıdır ( tüm yetenekleri %5 Arttırır Özel arıtmas hariç)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye