Jump to content

Photo

Tr1 Kmygr İle Yaptığımız Röportaj

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Deep Silence

Deep Silence

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • World:TR1

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2016 - 09:33 ÖÖ

*Merhaba Kadir Bey kısaca kendinizden bahseder misiniz?

Merhaba Serdar Bey belirttiginiz üzere adim Kadir 25 yasindayim. Kimyager ayni zamanda kimya ogretmeniyim dogma buyume İstanbul’luyum.

*Nasıl başladınız Bigbangempire oynamaya? Reklamlar, arkadaş tavsiyesi.. vb.

Reklamda görmüstüm. Merak uyandirdi oylesine bi baktim ve komik bi oyun olduğunu farkettim o anlik can sıkıntısı için oynamak isterken baya bi sardim oyuna.

*Bigbangempire’de arkadaşlıklar ve sohbet önemli bir yer tutuyor. En sevdiğiniz oyuncular kimler ve neden?

Evet online oyunlarin guzel yanlari arkadaslik ve sohbetler. Kbrt en sevdigim kişiler arasinda sanirim başi çekiyor. Çünkü bayadir beraber oynuyor ve hareket ediyoruz. Deepsilence ve longking takip eden isimler olur. Hem oyunda desteklerini abiliklerini hemde sohbetlerini esirgemedikleri için.

*Kısa zaman içerisinde askere gideceksiniz. Bu konu hakkında duygu ve düşüncelerinizi öğrenmek isteriz.

Vatani görevim geldi artik bu görevi yerine getirebileceğim için mutluyum. Güzel değişik bir duygu ALLAH herkese hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin...

*İnşallah siz ve tüm askerlerimiz kazasız belasız ailelerine kavuşur.

Amin

*Forum sayfamız hakkında bir şey söylemek istermisiniz. Takip  ediyormusunuz.

Arada ne gibi durumlar var, gelismeler var diye girip baktığım oluyor. Malesef biraz hareketsiz. etkinlikler duzenlenmeli. Yani oynayan oyuncularimizin fiili katkisi olmali.

*İleride oyuna neler gelmesini isterdiniz?

Oyun monotonlasmamalı. Yenilikci ve gelisimci olmali. Değisen film sistemi gibi yeni bir harita gibi… ve de oyuna yeni başlayanların belli sure sonra zirvedekileri yüksek levelli gurup bu oyun almiş başıni gitmiş oynanmaz bu dememeleri için bir çözüm bulunmalı.

*Eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Açıklamam da yazdığı gibi oyunun konsepti kimsenin kişiliği olmaması dileğiyle herkese iyi oyunlar diler size de röportaj için teşekkür ederim.

Bu keyifli röportaj için kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Saygılarımızla.

• QueenB likes this

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye