Jump to content


Photo
- - - - -

Bilgilendirme: Gelecek değişiklikler başarılardan ödüller hakkındadır.


  • Kilitlenmiş konu This topic is locked
No replies to this topic

#1 cullina

cullina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 posts
  • World:TR1

Yayınlanma tarihi 21 Kasım 2015 - 07:53 ÖS

Merhaba değerli yıldızlar,

 

Geçen haftalarda, bizler sizlerden gelen bitirilen başarılara karşılık verilen ödüller hakkındaki geribildirimler üzerinde analizler yaptık. Sizin geribildirimlerinize dayanarak, bazı düzenlemeler üzerinde çalıştık ki bu düzenlemeler 24 Kasım 2015 gününde yapılacak olan güncelemeden itibaren uygulanmaya başlanacaktır.

 

Gelecekte ödül seçenekleri başarının bitmesi için ne kadar çaba gerektiğine bağlı olarak ki bu ne kadar zaman ve elmas harcandığını da göz önünde bulundurularak değerlendirilecektir. Başarının derecesi de yeniden düzenlenmiş olup, geçmişteki bazı başarılar gerektiğinden düşük ya da yüksek seviyede kazanılmıştır. Bu bazen ödüllere de yansımış olup bu durum size garip gelmiş olabilir.

 

Bu yeniden düzenlemeler sonucunda, hemen hemen bütün ödüller değişmiştir ve bunun yanında yeni ödüller de eklenmiştir. Bazı durumlarda, mesela "Alışveriş Çılgınlığı" başarısında, bizler ödülün önceki gibi kalmasına karar verdik ve değişiklik yapmadık.

 

Güncellenmeden önce kazanmış olduğunuz ödüller aynı kalacaktır.

 

Güncellemeye yönelik ek bilgilendirme:

 

Örnek 1: Önceden başarı tamamlandığında eşya ödülü veriyorsa, bu durum güncellemeden sonra da böyle olacaktır.

 

Önceden başarı tamamlandığında eşya ödülü veriyorsa, bu durum güncellemeden sonra da böyle olacaktır, ödül başarıyı tamamladıktan ve başarılar listesinde bu başarıyı açtıktan sonra en kısa sürede hesabınıza geçecektir. Eğer güncellemeden önce başarıyı tamamladıysanız ve eşya ödülüne baktıysanız, güncellemeden sonra da aynı eşyayı ödül olarak alacaksınız. Eğer güncellemeden önce başarıyı tamamlayıp, güncelleme zamanına kadar ödülün eşya olduğunu kontrol etmediyseniz, güncellemeden sonra hediye yenisi ile değişmiş olacaktır.

 

Örnek 2: Güncellemeden önce başarı tamamlandığında eşya ödülü verirken, güncellemeden sonra başka bir ödül seçeneği varsa.

 

Başarılar üzerinde yapılan düzenlemelere bağlı olarak, bazı ödül şekilleri değişecektir. Ayrıca, bu durum başarılar içinde geçerlidir ki başarı tamamlandığında eşya ödülü veriyorsa, güncellemeden sonra başka bir ödül seçeneği olabilir. Bu tarz durumlarda, güncellemeden sonra eski ödül yenisi ile değişecektir, ne olursa olsun ödüle güncellemeden önce bakmış olun ya da olmayın.

 

Örnek 3: Güncellemeden önce başarı eşyadan başka bir ödül verirse.

 

Eğer güncellemeden önce başarı eşyadan başka bir ödül verirse, ödül yeni ödül ve teni ödül adı şeklinde her zaman güncellenecektir, ne olursa olsun, tamamladığınız başarının verdiği ödüle güncellemeden önce bakmış olun ya da olmayın.


  • Deep Silence likes this
0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye