Jump to content


Photo
- - - - -

Yeni film özelliği hakkında bilgilendirme!


  • Kilitlenmiş konu This topic is locked
No replies to this topic

#1 Correia

Correia

    Member

  • Team Big Bang Empire
  • 14 posts

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2015 - 10:41 ÖÖ

Merhaba Yıldızlar,

13 Ekim 2015'teki güncelleme ile Big Bang Empire'deki film özelliği tamamen değişecek. Bu postta bu özelliğin nasıl çalışacağından bahsedeceğiz.

8. seviyeye ulaşır ulaşmaz yeni film özelliği otomatik olarak açılacaktır. Film menüsünü açtığınız zaman, sizlere 3 farklı film projesi önerilmiş olacak ki siz bunlardan birini seçebilirsiniz. Her film projesinin kendine özgü zaman sınırı vardır ve listenen seçenekler arasından iyi olanları tercih edebilirsiniz. Filmi başlatmak için, para ya da elmas harcamanıza artık gerek yoktur.


Film Görevleri
Hangi filmi çekeceğinize karar verir vermez, farklı görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Film görevlerinin bekleme süresi yoktur ve hemen bitirilebilir. Normal görevler devam ederken bu görevleri tamamlayabilirsiniz.

Film görevini tamamlamak için film enerjisine ihtiyacınız olacaktır. Film projesine ilk kez başlarken 30 film enerjisi ile başlayacaksınız. Ne kadar enerji harcayacağınız görevden göreve değişiklik gösterecektir. Film enerjilerinizi bitirdikten sonra her 60 saniyede 1 film enerjisi kazanacaksınız. Eğer bu çok uzun zaman alıyorsa sizin için, 15 elmas karşılığı film enerjinizi tamamen doldurabilirsiniz. Elmas harcamak bir seçenek olup size bağlıdır.


Film Puanları ve Yıldızlar
Her film ya film için verilen zaman dolduğunda ya da film için gereken en yüksek puana ulaştığınızda tamamlanacaktır. Film görevlerini yaparak film puanı toplayabilirsiniz. Ne kadar çok puan toplarsanız filminiz o kadar yüksek kaliteli olacaktır.

Genel olarak, film 0-3 yıldız arasında derecelendirilecektir, kaç yıldız alacağınız topladığınız film puanlarına bağlıdır. Filminiz için ilk yıldızı kazandığınızda, filminiz için bir isim belirleyebilirsiniz. İkinci yıldıza ulaştığınızda ise kapak resmini belirleyebilirsiniz. Filminiz üçüncü yıldıza ulaştığında ise filminiz tamamlanacak ve otomatik olarak "Big Bang Ödülleri"'ne eklenecektir.

Eğer üçüncü yıldıza ulaşamadan zaman dolarsa, filminiz zaman dolana kadar kazandığınız star sayısına göre değerlendirilecektir. Film tamamlanır tamamlanmaz, zaman dolmuş olsun ya da 3 yıldıza ulaşmış olun, film ekibiniz 8 saat mola alacaktır. Ondan sonra yeni film projenize başlayabilirsiniz.


Big Bang Ödülleri
19 Ekim 2015*te, birinci Big Bang ödülleri sahiplerini bulacak. Bütün bir önceki haftanın 3 yıldızlı filmleri otomatik olarak oylamada yerlerini alacak. Eğer en az 15. seviyeye ulaştıysanız, oy sandıklarını görevlerde bulabilirsiniz. Parti biletleri gibi, sandıklar görevlerde ve aynı zamanda haritada görünecek.

Her sandık ile sadece 1 kez oy kullanabilirsiniz.Oylama için, bir önceki haftadan Big Bang ödülleri için seçilmiş iki film önerilecek ve siz hangisini daha çok beğendiyseniz onu seçeceksiniz. Her oy kullandığınızda küçük bir ödül kazanacaksınız. Sandıklar sadece oylama haftası boyunca açık olacaktır.

Şuanda sahip olduğunuz film dereceleri ve ödülleri *Big Bang Ödülleri* sıralama listesinde gösterilecektir. Her haftanın sonunda belirlenen ödüller en iyi 100 filme dağıtılacaktır.


  • Deep Silence and blackcatSevcan like this
0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye