Jump to content


Photo
- - - - -

Artık Big Bang Empire'ı mobil cihazınızdan oynayın!


  • Kilitlenmiş konu This topic is locked
No replies to this topic

#1 Correia

Correia

    Member

  • Team Big Bang Empire
  • 14 posts

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2015 - 12:48 ÖS

Selam değerli yıldızlar,

Geçtiğimiz ay, bizler iOS ve android cihazlar için mobil uygulama geliştirdik, ve belirli uygulama marketlerine girmek için çok çalıştık. Ne yazıkki Google ve Apple marketlerinin kısıtlayıcı kuralları sebebiyle her seferinde red cevabı aldık. Bunun için bizler android cihazlarına indirilebilen .apk dosyası sağlamaya karar verdik, ki bunu android mobil cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. 

Bu şimdilik iOS cihazlar için mümkün görünmüyor olsa da, bunun için oyunun mobil tarayıcı versiyonunu sağlamayı düşündük.  Kolay erişim için size tavsiyemiz oyunun mobil versiyonuna tarayıcınıza http://www.bigbangempire.com/  yazarak ulaşmanız ve tarayıcınızda "Ana Sayfaya Ekle" özelliğini kullanarak kısayol oluşturmanızdır. Bu şekilde Big Bang Empire oyununuza tarayıcınızı açmadan kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Bizler bunun ideal bir çözüm olmadığının farkındayız ve oyunun bazı özellikleri mobil versiyonda problem yaratabilecektir- mesela ses. Ama bunun üzerinde çalışmalarımız devam etmeektedir. Ne yazıkki bu şuan elimizde olan tek seçenek.

Saygılarımızla,

Big Bang Empire Takımı  :)


  • Deli, Deep Silence and Achelous like this
0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye