Jump to content

Photo

TR1 Ninøvà Röportajı

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 cullina

cullina

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 80 posts
  • World:TR1

Yayınlanma tarihi 16 Mart 2015 - 10:29 ÖÖ

aoXW1g.png

R : Öncelikle sizi kısaca tanıyabilirmiyiz? Ninøvà adı ile BBE oyununda ''DEADLY CRIME '' takımında oynuyorsunuz bildiğimiz kadarıyla.

Ninøvà: İsmim Serkan. 17 yaşındayım. Oyuna  4 haftadir devam ediyorum ve evet ''DEADLY CRIME'' takımının oyuncusuyum.

R :Peki oyunu beğendiniz mi ? Oyuna nasıl başladınız ?

Ninøvà : Oyunu beğendim, Hero Zero'dan gelen mesajı görüp başladım. Oyun güzel fakat çoğu oyuncunun yaşının bu oyunu oynamaya yetmediğide bir  gerçek. Buda doğal olarak kardeşlerimize kötü örmek oluyor.

R :Evet ne yazıkki oyunun oynanabilir yaşı +16 fakat sizinde söylediği gibi yaşı küçük oyuncularımızda mevcut. Peki oyundaki hedefiniz nedir?

Ninøvà : Her oyuncu gibi bende en yüksek sırada olmak isterim. Okul dolayısıyla biraz geri kalıyorum amacım takımımın ve oyuncularının en yüksek sıralarda olması. Bunun için emek harcamamiz gerekiyor, inşallah amaçlarımızı gerçekleştirebiliriz.

R : Peki bize kısaca BBE oyunu ile ilgili düşüncelerinizi belirtebilir misiniz ?

Ninøvà : Oyun gayet güzel emeği geçen herkesin eline sağlık.

R:Oyunda görmek istediğiniz eklenti güncellemeler var mı?

Ninøvà : Bazı önerilerimi size sunmak isterim.  Mobil uygulamasinin en kısa sürede gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Yaş sınırıyla ilgili çalışmalar yapılabilir. Onun dışında iyi bir oyun. Elmas, düello ve diğer etkinliklerden çok az geliyor, elması kazanabilmemiz lazim ki oyun daha zevkli bir hale gelsin. İlla demiyorum turnuva gelsin ama elmas kazanabileceğimiz bir yer olması şart.

R :Peki oyun dışında nasıl bir kişiliğe sahipsiniz, hobileriniz nelerdir ?

Ninøvà: Oyun dışında ailemle vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Sürekli oyun oynamak insanı sıkıyor bazen. Maçlara gitmeye çalışırım ama genelilikle oyun oynarım.

R: Peki Serkan bey bize ayırmış olduğunuz vaktinizden ötürü size teşekkür ederim. Hayatınızda başarılarınızın devamını temenni ederim.

Ninøvà : Ben teşekkür ederim. İyi günler.

• Deep Silence likes this

#2 Deli

Deli

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 posts
  • Locationİstanbul
  • World:TR1
  • Character:Arch
  • Studio:PEACE

Yayınlanma tarihi 19 Mart 2015 - 04:30 ÖS

Merhaba,

Bu tür röpörtajlarda konuk olmak isteyen arkadaşlar bizimle -moderatorler ile- iletişime geçere seviniriz.

BBE Takımınız

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye