Jump to content

Photo

Yaz Etkinliği

Yaz Etkinliği

• Kilitlenmiş konu This topic is locked
No replies to this topic

#1 Demonka

Demonka

Member

• Team Big Bang Empire
  • 24 posts
  • World:TR1

Yayınlanma tarihi 08 Haziran 2019 - 09:28 ÖÖ

TR.png

"Sevgili Yıldızlar:
Yaz geldi ve biraz para kazanmanın bir yolunu bulmalısın.
Harika haber! Big Bang Empire, bu sıcak yaz için seksi insanları işe alıyor.
Büyük şirketimize katılmak ister misiniz?"

"İşte iş tekliflerimizin bir listesi!

Lütfen işlerden biri için başvuruda bulunan kısa bir kapak yazın ve neden şirketimiz için neden önemli olduğunuzu bize anlatın."

İş Listesi
  • "Yeni Yıldızlar için İşveren
Filmlerimizi taze tutmak için yeni yüzlere ihtiyacımız var! Başvuru sahipleri, sıcak filmler yaratacak yeni ve seksi insanlar aramak için Los Vengeles'te veya onun meşhur Santa Roco banliyölerinde zaman geçirebilmelidir."
  • "Pencere temizleyicisi
Olağanüstü karargahımızın pencerelerinin temizlenmesi gerekiyor! Manzara kirliyse sıcak filmler çekemezsiniz! Isteğe bağlı giyim!"
  • "Plajda Otomatik Satış Makinesi Dolgusu
Plajın etrafındaki yolunu biliyor musun? Çok fazla sarsıntıya neden olmaları gerekmeden, çok fazla soda çekebilir misiniz? Sıcak durumlara alışkınsanız, bu sizin şansınız."
  • "Limanda Yıldızlara Müşteri Temsilcisi
Limanda bulunan otelimizde sadece kokunuzla giyinen deniz kıyısını temizlemek, açık büfe ve havlulara bakmak ve misafirlerimize güneş kremi getirmek gibi çeşitli görevleri yerine getirin."

Açıklama
• Ödülü kazanmak için sadece bir kez katılmanız yeterli.
• İşlerden birini seçmelisin. Ardından, işi almak için kısa bir mektup yazmanız gerekir.
• Mektubunuz 150-300 kelime arasında olmalıdır.
• Etkinlik 5 gün sürecek ;)
Örnek
"İş: Los Vengeles acemi

Sevgili Michel,
Los Vengeles işe alım pozisyonunuz için mükemmel bir seçim olduğumu sevinçle keşfettim. Santa Roco'da çok yakın bir yerde yaşıyorum ve peşinde olduğunuz insanların türlerini zaten biliyorum. Bu yoyo-hediye kampanyasını başlattığınızdan beri, birçok banliyösünde çok sayıda uygun aday takılıyor. Ayrıca bölgeyi çok iyi biliyorum, en sevdiğim sex shop dükkanı orada.
İnsanları motive etmekte iyiyim, çünkü sıralama listesindeki birçok insanın kanıtlayabileceği gibi.
Umarım beni seçeceksin!

Demonka, Sunucu: UK1"
Kurallar
• Her kullanıcı yalnızca bir kez katılabilir.
• Çoklu hesap kullanmayın, Etkinlikten diskalifiye olursunuz.
• Her kişi bir hesapta ve bir sunucuda sadece 1 ödül alabilir.
• Uygunsuz kelimeler kullanmayın, diskalifiye olursunuz.
• Diğer oyuncuların mektubunu kopyalamak yasaktır. Moderatör ekibi tarafından uyarılmadan intihal için diskalifiye edileceksiniz. Bu nedenle düzenleme yasaktır. Lütfen göndermeden önce çalışmanızı kontrol edin.
• Etkinliğin tamamında yalnızca 1 ödül alabilirsiniz (yalnızca kullanıcı başına bir ödül).
• Sunucu kısıtlamaları var, örneğin: İngiltere forum Etkinliğine katılıyorsanız, yalnızca İngiltere sunucularında bir ödül alabilirsiniz.
• Gönderildikten sonra yayınlarınızı düzenleyemezsiniz. Düzenlenen cevaplar diskalifiye edilecektir.
• Hesap adınızın veya sunucunuzun yazımında bir hata varsa, denetleyicinin dikkatini çekmek için yayınınızdaki “Rapor” düğmesini kullanın. Neyin değişmesi gerektiğini açıklayın! Bir moderatör daha sonra isteğinizi gözden geçirecek ve hatayı düzeltecektir.
Ödüller
• Tüm katılımcılar  7 günlük 50% Yetenek Artırıcı alacak.

Zaman Aralığı
• Bu Etkinlik  15 - 19 Haziran arasında gerçekleşecektir.
• Etkinlik ödülleri 30 Haziran'a kadar yüklenecektir.

İYİ EĞLENCELER!!!

bbe-logo.png

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye