Jump to content


Photo
- - - - -

Önemli; 9 Ekim 2018 Güncellemesi Hakkında


  • Kilitlenmiş konu This topic is locked
No replies to this topic

#1 Soul

Soul

    Advanced Member

  • Moderators
  • 119 posts
  • LocationTürkiye
  • World:TR1
  • Character:Soul

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2018 - 05:59 ÖÖ

Merhaba, Sevgili Yıldızlar

 

9 Ekim 2018 tarihinde yapılan en son güncellemeyle, sistem geçişinin bir parçası olarak yeni bir mobil sürüm yayınladık. Bu, önceki mobil sürümün çalışmayı durdurmasına neden oldu; bu da maalesef iOS kullanıcılarının oyuna giriş yapmasını engelledi.

 

Neyse ki oyuncuların iOS cihazlarıyla oturum açmalarına izin veren geçici bir çözüm gerçekleştirmeyi başardık. Bunu mümkün kılmak için, bu sürümde Wanda'nın Gizli Mağzasını ve Elmas alımlarını devre dışı bırakmak zorunda kaldık. Wanda’nın Gizli Mağazasında veya Elmas Mağazasında herhangi bir ürün satın almak isterseniz, şu anda yalnızca resmi android veya flash sürümü ile yapabilirsiniz. Ayrıca, gelecekteki yeni özelliklerin / m sürümüne yönlendirilemeyeceğini de unutmayın.

 

Şu anda oyunun Html5 sürümü üzerinde çalışıyoruz. Bu, flash olmadan oynatılabiliyor ve bu nedenle iOS cihazları aracılığıyla da tamamen erişilebilir durumda. Bu noktada, henüz bu sürümün yayınlanması için tahmini bir tarih veremiyoruz. Bununla ilgili herhangi bir gelişme olursa, en kısa sürede sizi bilgilendireceğiz.

 

Bunun birçok oyuncuyu etkilediğini ve oyunun iOS kullanıcıları için tamamen erişilebilir olmasını sağlamak için her türlü çabayı göstereceğimizi garanti ediyoruz. Şimdilik sizden sabırlı olmanızı ve anlayış göstermenizi istiyoruz.

 

Saygılarımızla,

Big Bang Empire Ekibi


  • iravus, Belwar, enyy and 1 other like this

novela-png-4.png

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye